Podpořte nás

Podpořte nás

Sbírka na provoz Církve online

Děkujeme všem, kteří nám pomohli získat kamerový jeřáb a dvě nové profesionální kamery Canon a Panasonic. Již jsme získali všechny finanční prostředky na tyto důležité části studiové techniky a nové kamery (aktuálně máme již čtyři kamery) i jeřáb již používáme!

Aktuálně pořádáme dlouhodobou sbírku na pokrytí nákladů běžného provozu naší nové služby - Církve online. Všichni, kteří se účastní natáčení a přenosu jsou neplacení dobrovolníci, kteří nemalé náklady na vysílání často platí z vlastních prostředků. Proto jsme vděčni za dary, díky kterým můžeme pokračovat v naší službě. Všechny získané prostředky investujeme do záznamové a přenosové techniky a na pokrytí provozních nákladů.

Platba přes účet

Použijte platební účet (nezapomeňte, prosíme, uvést variabilní symbol).

Č.ú.: 27-8677090227/0100 , VS: 999

Platba PayPal nebo platební kartou

Dar můžete poslat také pomocí služby PayPal (pokud nejste registrovaní na PayPal.com, zvole položku "Don't have PayPal account?" v pravé části obrazovky - poté můžete jednoduše platit platební kartou).

Účel platby 
Částka  

Děkujeme!

 

Žádost o modlitby

Děkujeme všem, kteří se za naši službu modlíte. Práce na výrobě pořadů je náročná a kvůli vizi rozšiřování naší služby nyní hledáme další odborné spolupracovníky. Bez dalších, Bohem povolaných kameramanů, střihačů, moderátorů nebo režisérů nebudeme schopni naplnit vizi, za kterou jdeme. Prosíme tedy o vaše modlitby, aby nám Pán daroval další pomocníky.

Děkujeme!


Podpořte nás na internetu

Velmi nám pomůže, pokud budete šířit naše videa na internetu, např. vložením videí na vaše internetové stránky s odkazem na TV7.cz, nebo sdílením na sociální síti Facebook. Videa nyní můžete na Facebooku sdílet jednoduchým kliknutím na ikonku "f" u videa. Budeme také rádi, pokud se stanete našimi fanoušky.

Můžete také využít našich reklamních bannerů.

Gif button 88x33px


Na vaše internetové stránky vložte tento kód:


FLASH banner 250x250px

Na vaše internetové stránky vložte tento kód:


Gif banner 250x250px


Na vaše internetové stránky vložte tento kód:

 

© Copyright TV7.cz 2007 - 2020