Novinky z redakce

Novinky z redakce

TV7.cz nyní umožňuje přímé vkládání videí z YouTube

Dnes jsme spustili možnost vkládat videa ze serveru YouTube, aniž byste museli video složitě stahovat a poté nahrávat na TV7.cz. Stačí, když ve vkládacím formuláři vložíte internetovou adresu YouTube videa (a samozřejmě nadpis, popis atp. jako obvykle) a TV7.cz již udělá vše ostatní za vás.

Díky oficiálnímu YouTube API (speciální rozhraní na předávání dat ve spolupráci s JW Player aplikací) se navíc nemusíte obávat, že by mohlo dojít k porušení autorských práv. Dané video totiž není umístěno na serveru TV7.cz, ale dochází pouze k jeho zprostředkovanému přehrávání přímo z YouTube naším přehrávačem JW Player. Pokud by tedy bylo autorské právo dotčeno, je plně v kompetenci serveru YouTube (který v takových případech videa odstraňuje).

Na podzim spustíme on-line vysílání z nedělních bohoslužeb

V souvislosti s přechodem do nových prostor církve Slovo života Brno jsme přijali výzvu začít vysílat on-line! Znamená to, že všichni, kteří z nějakého důvodu (ať už dlouhodobě nebo výjimečně) nemohou dojíždět do místních sborů, mohou prožít nedělní bohoslužby spolu s námi! On-line streamované video začneme vysílat na podzim tohoto roku a to každou neděli v 10.00 hod. Těšit se můžete nejen na slovo, ale také na hudbu nebo modlitby za nemocné. Na závěr přenosu bychom také rádi připojovali pravidelné komentáře kazatelů či služebníků.

TV7.cz v novém!

Křesťanská televize TV7.cz je nyní v novém kabátě! Při redesignu jsme se snažili aby nová podoba stránek odpovídala moderním trendům, byla jednodušší, lépe kategorizovaná a také, aby byla vkládaná videa větší.

Nezapoměli jsme na propojení s Facebookem aby bylo možné videa šířit ještě jednodušším způsobem. Doufáme, že se vám změna bude líbit.
© Copyright TV7.cz 2007 - 2020